Kalbėjimas apie Vydūną ir jo kūrybą.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Vydūnas arba kitaip – Vilhelmas Storosta – tai yra gerai daugeliui žinomas XIX a. pab. – XX a. pradž. lietuvių filosofas, rašytojas, kultūros veikėjas bei filosofas. Tai yra vienas unikaliausių savo laikmečio rašytojų, kurie yra verti atskiro paminėjimo ir analizės. Juk Vilhelmas Storosta – Vydūnas pasižymėjo ne vien savo gyvenimo peripetijomis, tačiau ir savo asmenine kūryba, kuri aprėpia daugelį visuomenei svarbių ir aktualių temų, dėl kurių, tikėtina, jis ir nepraranda populiarumo net ir šiandieninėje visuomenėje. Tad šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje į Vilhelmą Storostą – Vydūną – yra žvelgiama kur kas atidžiau, analizuojant tiek jo asmeninį gyvenimą, tačiau ir jo asmeninę kūrybą. Todėl kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariamos svarbiausios Vydūno gyvenimo detalės, biografiniai ir kt. faktai, tuo pačiu nusakantys jo asmenybę bei tuo pačiu tuos gyvenimo faktus susiejant su jo unikalia kūryba, aptariant jos braižą bei prasmingumą visuomenės gyvenime, remiantis tam tikrais jo publikuotais tekstais ir jų analize.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kalbėjimas apie Vydūną ir jo kūrybą.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai