Kaip literatūra brandina asmenybę?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Kas brandina jauną žmogų?

Aprašymas:

Kiekvienas žmogus, be jokios abejonės, vos tik gimdamas pradeda savo unikalią kelionę į pažinimą ir brandą. Ši kelionė dažnai siejama su ypatingu žmogaus gyvenimu, kuriame žmogus auga ir bręsta kaip asmenybę per savo asmenines patirtis. Tačiau praktiniai išgyvenimai ir patirtys ne visada yra galutinis asmenybės brandos procesas. Asmenybės brandai reikalingos ne vien praktinės, tačiau ir teorinės žinios. Na, o būtent tokių teorinių žinių apie gyvenimą įvairovė atsiskleidžia įvairioje literatūroje, kurioje per autentiškų ir originalių veikėjų gyvenimus bei jų peripetijas atsiskleidžia tam tikra gyvenimo išmintis, galinti padėti žmogui suprasti begalę svarbių ir reikšmingų dalykų. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjime yra pateikiami svarūs argumentai apie tai, kaip literatūriniai kūriniai brandina žmogaus asmenybę. Tai pateikiant tuo pačiu yra akcentuojama, kuo tokie aspektai, brandinantys žmogaus asmenybę yra reikšmingi bei koks apskritai yra jų poveikis žmogaus brandai ir žmogaus gyvenimui.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP), 2018m. kalbėjimas

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kaip literatūra brandina asmenybę?
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai