Kas nutinka, kai pažeidžiamas saiko principas?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Saikas – tai yra tam tikra norma gyvenime. Aiškiau tariant, saikas gali būti suvokiamas ir kaip tam tikros ribos. Šio saiko esmė – nustatyti normas ir ribas gyvenime, kurių nereikėtų peržengti, nes jas peržengus gali įvykti daug nenumatytų aspektų. Tad toks saiko laikymasis yra saiko principas, kurį turi ir supranta praktiškai kiekvienas žmogus savo gyvenime. Tačiau žvelgiant į saiko principą objektyviai, savaime suprantama, kad saiko principas tikrai ne visada yra paisomas ir saiką ne visada pavyksta išlaikyti. Taigi tokiu atveju kyla svarbus ir išsamaus atsakymo reikalaujantis klausimas – kas nutinka, kai yra pažeidžiamas saiko principas? Tad būtent į šį svarbų teminį klausimą yra atsakoma šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje. Atsakyti į šį klausimą apie saiko principą kalbėjimo pavyzdyje yra renkamasi remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais bei juose atvaizduojamomis itin vaizdingomis ir gyvenimiškomis gyvenimo situacijomis per tuose kūriniuose atvaizduojamų veikėjų gyvenimus ir jo detales. Taigi kalbėjimo pavyzdyje galima rasti informacijos apie tai, kokiais principais naudojamas saikas, koks yra jo reikšmingumas bei svarbiausia – kokios gali būti pasekmės, kai šis saiko principas yra pažeidžiamas.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kas nutinka, kai pažeidžiamas saiko principas?
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai