Kas turėtų būti tikrasis žmogaus poelgių vertintojas: visuomenė, sąžinė ar Dievas?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Kas, jūsų manymu, turėtų būti tikrasis žmogaus poelgių vertintojas: visuomenė, sąžinė ar Dievas?

Trumpas aprašymas:

Visais laikais buvo vertinami žmonės ir jų poelgiai. Literatūroje ir filmuose labai dažnai yra teigiami ir neigiami veikėjai, vieni įkūnija dorybes, siekia didžių, kilnių tikslų, pavyzdingai elgiasi, dorai gyvena. Kiti herojai atspindi pasaulio blogį ir žmonių ydas, jie turi tik egoistiškus tikslus, gyvena dėl savęs, kenkia kitiems, stengiasi įgyvendinti didžiausias svajones pasirinkdami netinkamas, nedoras priemones. Realiame gyvenime nėra taip paprasta. Žmonės yra skirtingi, jų veiksmai taip pat. Tikrame gyvenime geri arba blogi yra asmenų poelgiai, o ne patys žmonės. Tad kas juos gali įvertinti?

Ilgas aprašymas:

Kiekvienas šio pasaulio žmogus – tai individualybė. Tai reiškia, kad kiekvienas žmogus savo gyvenimą gyvena individualiai ir dažniausiai jo gyvenime vyraujantys pasirinkimai bei poelgiai taip pat yra individualus, niekeno dažniausiai neginčijamas, sprendimas. Tačiau akivaizdu, jog kiekvienas žmogaus sprendimas visada yra įvertinamas. Šis poelgių įvertinimas pagal vyraujančius standartus, dažniausiai priklauso nuo visuomenės, sąžinės arba Dievo. Visuomenės vertinimas žmogaus poelgių vertinimo atveju, dažnai matomas tada, kai žmogus savo poelgių neslepia. Sąžinės vertinimas aktualus tada, kai žmogus arba slepia savo poelgius, arba ne, tačiau labiausiai veikia jo vidinis sąžinės faktorius. Na, o Dievo vertinimas žmogaus poelgių vertinimo atveju yra svarbus tikintiems, gana dievobaimingiems žmonėms. Kadangi paminėti faktoriai sudaro nemažą dalį žmogaus poelgius vertinančių objektų, kyla klausimas – kas vis tik turėtų būti tikrasis žmogaus poelgių vertintojas – visuomenė, sąžinė ar Dievas? Taigi į šį sudėtingą klausimą yra atsakoma šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūros kūriniais bei juose pateiktais išsamiais vaizduojamų veikėjų atvejais.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kas turėtų būti tikrasis žmogaus poelgių vertintojas: visuomenė, sąžinė ar Dievas?
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai