Kas žmogų daro didį?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Europidas yra teigęs, kad “Didžiam lemta patirti didžių išbandymų”. Šiuolaikinėje visuomenėje didybė yra labai svarbi ir daug žmonių bando tapti didžiais. Dauguma žmonių mano, kad žmogus tampa didis, kai jis turi daug įtakos visuomenėje, kai užima atsakingas ir svarbias pareigas, turi gerą darbą ar uždirba daug pinigų. Tačiau visa tai yra trumpalaikiai dalykai, kurie nesuteikia didybės. Šie dalykai padaro žmogų žinomą ir populiarų visuomenėje, bet šlovė ir populiarumas neaugina žmogaus kaip asmenybės, o priešingai – netgi stabdo asmeninį augimą. Didis žmogus turi būti pasiruošęs įvairiems išbandymams ir patirtims, nes tik taip žmogus auga ir atranda naujus dalykus apie save ir pasaulį. Daugybę didingų žmonių pavyzdžių galima rasti literatūroje – iš jos mokomės, ką reiškia būti didžiu žmogumi ir kaip juo tampama. Didybės pavyzdžių atrandame tiek senovės, tiek šiuolaikinėje literatūroje – didybė yra išreiškiama skirtingai įvairių rašytojų kūriniuose. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, kas daro žmogų didį.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kas žmogų daro didį?
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai