Katastrofų laikotarpio žmogaus prioritetai.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Katastrofizmo literatūros žmogus. Žmogus prioritetai ribinėse situacijose. Žmogaus prioritetai kalbėjimas. Trumpas aprašymas: Katastrofų laikotarpio žmogaus prioritetai asocijuojasi su ilgesiu, meile tėvynei, pasiaukojimu, prisiminimais, vidine stiprybe, mokėjimu į nepakeliamas situacijas pažvelgti kitu kampu, su ironija, gamta, kūryba. Svarbu sunkiaisiais gyvenimo momentais rasti išeitį, turėti atspirties tašką, kuris padės rasti savyje reikiamos stiprybės. Taigi, katastrofų laikotarpio žmogui buvo būtina į gyvenimą žiūrėti ne vien su liūdesiu, o turėti ir didelį supratimą, kad privalu šypsotis, nes gyvenimas suteikia ir šansą būti laimingiems. Ilgas aprašymas: Katastrofų laikotarpis – tai pastarųjų amžių laikotarpis, kada pasaulyje vyravo įvairiausios negandos – karai, okupacijos, tremtys ir kt. istoriniai įvykiai, paveikę didžiąją dalį pasaulio. Katastrofų laikotarpio metu buvo išbandoma beveik kiekvieno žmogaus vidinė stiprybė ir esminis pasaulio suvokimas. Vieniems žmonėms gyvenimas katastrofų laikotarpiu buvo ypač sudėtingas – žmogus išgyvendavo ir neretai patirdamas katastrofiškus įvykius palūždavo. Kiti žmonės katastrofų laikotarpyje išlaikydavo savo stojiškumą ir neprarasdavo savo budrumo, kad ir kaip būtų stengiamasi žmogų tuo metu palaužti. Žmogaus laikysena priklausė nuo kiekvieno žmogaus inidvidualių prioritetų, atsineštų iš anksčiau arba suformuotų jau katastrofų laikotarpiu. Juk, akivaizdu, kad tik paties žmogaus asmeninis prioritetų suvokimas, jų paisymas bei propagavimas gali lemti tolimesnį žmogaus gyvenimą ir likimą. Todėl kyla klausimas – kokius prioritetus žmonės turėjo katastrofų laikotarpiu? Kas lėmė individualias patirtis bei laikysenas, kai katastrofų laikotarpis veikė ir visais įmanomais būdais bandė žmogaus stiprybę? Apie visa tai kalbama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, kuriuose aptariamos katastrofų laikotarpyje gyvenusių žmonių patirtys bei atvejai.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!