Ko šiuolaikinį žmogų moko literatūra? (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Ko šiuolaikinį žmogų moko lietuvių literatūra? Trumpas aprašymas: Šioje kalboje yra kalbama ne tik apie literatūrą, tačiau ir apie šiuolaikinį, savęs bei savo gyvenimo kelio beieškantį žmogų. Čia nagrinėjama, ko visgi literatūra gali išmokyti tokį žmogų. Taigi, remiamasi svarbiausiais lietuvių literatūros kūriniais, kurie bent truputį gali žmogų kažko išmokyti. Visa tai išanalizavus, galima daryti argumentuotas išvadas bei atsakyti į temos klausimą. Ilgas aprašymas: Šiuolaikinis žmogus – tai inovatyvi, nepastovi ir gyvenime nuolat skubėjimą patirianti asmenybė. Šiuolaikinis žmogus yra visiška priešingybė pastarųjų amžių žmonėms. Tai lemia pasaulio kismai, susiję su vertybių, gyvenimo būdo ir suvokimo pasikeitimais. Todėl šiuolaikinis žmogus yra visiškai naujoviškas. Jis supranta kur kas daugiau nei senoji karta, bet sykiu šiuolaikinis žmogus nesupranta tai, ką supranta senosios kartos atstovai. Taigi akivaizdu, kad šiuolaikiniam žmogui dažnai nereikia mokytis apie šiuolaikinio pasaulio subtilybes, tačiau reikia geriau pažinti esmines gyvenimo tiesas, kurias kuo puikiausiai išmanė senosios kartos atstovai. Tokį mokymą šiuolaikiniam žmogui dažnai gali suteikti skaitomi literatūriniai kūriniai, kupini amžinosios išminties, paremtos amžinosiomis vertybėmis, gyvenimo tiesomis bei esminiais gyvenimo principais. Visa tai svarbu šiuolaikinio žmogaus, kaip asmenybės, augimui bei tobulėjimui. Be jo šiuolaikinis žmogus tikriausiai žlugtų. Tad šiame kalbėjime giliau žvelgiama į šiuolaikinių žmonių esybes bei charakteristiką, sykiu aptariant, ko šiuolaikinį žmogų gali išmokti įvairūs literatūriniai kūriniai bei kuo išmokti dalykai iš literatūrinių kūrinių, šiuolaikiniam žmogui gali neabejotinai praversti.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!