Ko šiuolaikinį žmogų moko literatūra?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Justinas Marcinkevičius yra teigęs, kad „Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais“. Šiuolaikiniai žmonės dažnai mano, jog knygos ir literatūra apskritai nėra tokios svarbios žmogaus gyvenime. Šiuolaikiniai žmonės mieliau leidžia laiką su kompiuteriais, telefonais, kitomis išmaniosiomis technologijomis nei kad skaitydami. XXIa. vartotojiška ir materialistiška kultūra keičia žmogaus mąstymą, kultūrą ir mentalitetą. Vis dėlto, žmonės dažnai dėl dvasinių poreikių apleidimo išgyvena vertybių krizę – su tuo yra siejamas sumažėjęs susidomėjimas knygomis ir literatūra. Knygos žmogui suteikia vertybes, moralę ir žmogiškumo pamatus. Literatūra leidžia žmogui pažinti kitus žmones, kultūras, tautas ar laikmečius, padeda žmogui augti kaip asmenybei. Literatūra išlieka ypač svarbi šiuolaikinį žmogų mokanti priemonė. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, ko šiuolaikinį žmogų moko literatūra.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ko šiuolaikinį žmogų moko literatūra?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai