Ko šiuolaikinį žmogų moko literatūra?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Ko šiuolaikinį žmogų moko lietuvių literatūra?

Trumpas aprašymas:

Šioje kalboje yra kalbama ne tik apie literatūrą, tačiau ir apie šiuolaikinį, savęs bei savo gyvenimo kelio beieškantį žmogų. Čia nagrinėjama, ko visgi literatūra gali išmokyti tokį žmogų. Taigi, remiamasi svarbiausiais lietuvių literatūros kūriniais, kurie bent truputį gali žmogų kažko išmokyti. Visa tai išanalizavus, galima daryti argumentuotas išvadas bei atsakyti į temos klausimą.

Ilgas aprašymas:

Šiuolaikinis žmogus – tai inovatyvi, nepastovi ir gyvenime nuolat skubėjimą patirianti asmenybė. Šiuolaikinis žmogus yra visiška priešingybė pastarųjų amžių žmonėms. Tai lemia pasaulio kismai, susiję su vertybių, gyvenimo būdo ir suvokimo pasikeitimais. Todėl šiuolaikinis žmogus yra visiškai naujoviškas. Jis supranta kur kas daugiau nei senoji karta, bet sykiu šiuolaikinis žmogus nesupranta tai, ką supranta senosios kartos atstovai. Taigi akivaizdu, kad šiuolaikiniam žmogui dažnai nereikia mokytis apie šiuolaikinio pasaulio subtilybes, tačiau reikia geriau pažinti esmines gyvenimo tiesas, kurias kuo puikiausiai išmanė senosios kartos atstovai. Tokį mokymą šiuolaikiniam žmogui dažnai gali suteikti skaitomi literatūriniai kūriniai, kupini amžinosios išminties, paremtos amžinosiomis vertybėmis, gyvenimo tiesomis bei esminiais gyvenimo principais. Visa tai svarbu šiuolaikinio žmogaus, kaip asmenybės, augimui bei tobulėjimui. Be jo šiuolaikinis žmogus tikriausiai žlugtų. Tad šiame kalbėjime giliau žvelgiama į šiuolaikinių žmonių esybes bei charakteristiką, sykiu aptariant, ko šiuolaikinį žmogų gali išmokti įvairūs literatūriniai kūriniai bei kuo išmokti dalykai iš literatūrinių kūrinių, šiuolaikiniam žmogui gali neabejotinai praversti.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ko šiuolaikinį žmogų moko literatūra?
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai