Kodėl knygos nesensta?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Trumpas aprašymas:

Knygos – tai, ko gero, svarbiausias žmogaus susipažinimo su pasauliu ir esminiais gyvenimo principais, supažindinantis objektas. Todėl net ir pažvelgus į šiandieninį pasaulį, galima pastebėti, kad knygos tikrai nesensta. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pateikiami teiginiai, kodėl knygos nesensta.

Ilgas aprašymas:

Knygos – tai pats svarbiausias kiekvieno žmogaus gyvenimo šaltinis, iš kurio žmogus mokosi. Pirmiausios knygos žmogaus gyvenime – tai pasakų knygos. Vėliau knygų kiekiai didėja. Žmogus skaito elementorius, vadovėlius ir kt. pobūdžio knygas. Vėliau, jeigu žmogus turi potraukį knygoms, pradeda domėtis grožine, psichologine ar kitokio pobūdžio literatūra, kuri knygose atsiskleidžia, kaip svarbiausia ir reikšmingiausia žmogaus pažinties kelio su pasauliu pradžia. Per daugelį amžių, buvo parašyta ne viena knyga. Taip knygų pamažu vis daugėjo ir daugėjo. Todėl šiandien pasaulyje turime nesuskaičiuojamą knygų skaičių. Knygos parašytos pačiomis įvairiausiomis kalbomis, pačiomis įvairiausiomis temomis. Būtent tai galėtų sufleruoti, kad naujesnės knygos už kitas yra reikšmingesnės. Tačiau žvelgiant geriau, niekas niekada neapleidžia klasikinių knygų. Jos nepraranda savo aktualumo. Todėl galima sakyti, kad knygos nesensta. Jos su metais darosi vis reikšmingesnės ir nepakeičiamos, kad ir kiek knygų būtų atsiradę po jų. Būtent todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais klasikinių kūrinių pavyzdžiais, argumentuotai pasakojama, kodėl knygos neturi tendencijos senti, o kaip tik virsti vertinamais ir reikšmingais kūriniais, turinčiais ypatingai didelę išliekamąją vertę.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kodėl knygos nesensta?
4 (80%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai