Kodėl svarbu ginti savo tiesą?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Kiekvienas žmogus turi savo tiesą. Tad tai, iš esmės, reiškia, kad kiekvienas žmogus turi savo idėjas, principus ir kitus savo mąstymo ženklus, kurie atspindi žmogaus suvokimą. Tokia kiekvieno žmogaus tiesa yra individuali, atitinkanti jo požiūrį, vertybes ir moralines normas. Tad dažnai žmonių gyvenime figūruojant individualioms ir visiškai skirtingoms tiesoms, kurios kiekvienam atrodo teisingos, kyla tam tikras konfliktas. Jame kiekvienas žmogus bando ir nori įrodyti savo tiesą bet kokia kaina, tarsi tai būtų didžiausias, svarbiausias ir reikšmingiausias gyvenimo tikslas. Ir nors, būtų galima sakyti, kad tokiu atveju būtų geriausia atrasti bendrą kompromisą, jis, vis tik, ne visada pasiekiamas ir savos tiesos gynimas būna drastiškas procesas. Taigi kartais ginti savo tiesą yra visiška būtinybė. Na, o toks savo tiesos gynimas ir tokio proceso prasmė yra dažnai aprašoma įvairiuose literatūriniuose kūriniuose. Taigi įvairiais literatūros kūriniais remiantis, šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje išsamiai atsakoma į esminį kalbėjimo klausimą – kodėl yra taip svarbu ginti savo tiesą?

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kodėl svarbu ginti savo tiesą?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai