Kodėl verta skaityti knygas? Ką gero šie kūriniai gali duoti šiuolaikiniam skaitytojui?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Kodėl verta skaityti knygas? Kodel verta skaityti knygas kalbejimas.

Trumpas aprašymas:

Knygų skaitymas yra be galo svarbus net ir XXI amžiuje. Renesanso epochos knygos leidžia pažinti svarbiausias žmogaus vertybes. Vieni iš žymiausių šios epochos autorių yra Jonas Radvanas ir Mikalojus Husovianas. Jų kūriniuose akcentuojama meilė tėvynei, santūrumas, globa, ištikimybė, taip pat piešiamas rūstaus, bet teisingo valdovo portretas, kuris yra sektinas ir šiandien.

Ilgas aprašymas:

Knygos – tai šaltinis, kuriame telpa svarbiausia bei nepakeičiama amžių išmintis, sudėliota pačių didžiausių protų. Knygos – tai kelias į pažinimą ir gebėjimą mąstyti savarankiškai, žinoti daug reikšmingų pasaulio faktų ir net gyvenimo tiesų. Taigi knygas skaityti verta. Knygų skaitymas prisideda prie žmogaus asmeninio tobulėjimo ir augimo. Juk literatūriniai kūriniai jau nuo senų senovės buvo rašomi ne veltui. Jie privalėjo perteikti ateities kartoms tai, kas svarbiausia ir aktualiausia. Be šiandien skaitomų klasikinių ir pačių seniausių knygų nežinotume nieko apie savo šaknis, apie priešistorę, apie įvairiausius pasaulio įvykius, kurių nepažinome, bet susipažįstame iš knygų. Todėl knygos reikšmingos net ir technologijų pasaulyje užstrigusiam šiuolaikiniam žmogui. Būtent dėl technologijų šiuolaikiniams žmonėms atrodo, kad jie žino ar gali akimirksniu sužinoti viską. Tačiau taip tikrai nėra. Šiuolaikiniams žmonėms taip pat reikalingos knygos. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis literatūrine patirtimi, plačiau papasakosiu, kokia yra knygų vertė žmogui bei ką naudingo gali duoti skaitomos knygos net ir šiuolaikiniams žmonėms.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kodėl verta skaityti knygas? Ką gero šie kūriniai gali duoti šiuolaikiniam skaitytojui?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai