Kodėl žmogui sunku be tėvynės?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Tėvynė, kaip kad ir yra dažnai kalbama – tai yra ne vien tautinio identiteto ženklas. Tėvynė yra ir pati artimiausia, mylimiausia ir svarbiausia kiekvieno žmogaus gyvenimo aplinka, kuri dar paprasčiau kiekvienam yra suvokiama, kaip gimtieji žmogaus namai. Todėl tėvynė – tai yra brangiausia ir svarbiausia, ką turi žmogus gyvenime. Vis dėlto, gyvenimui esant sudėtingam ir nuolat vykstant įvairiausiems neramumams, su tėvyne kartais žmogui tenka išsiskirti. Todėl žmogus yra priverstas tėvynę palikti. Toks tėvynės palikimas sukuria žmoguje gana negatyvius jausmus, kurių dažniausiai pasireiškiantys būna sunkumas, aprėpiantis kančią, vienatvę, ilgesį ir kitus jausmus. Apie juos kur kas plačiau yra rašoma įvairiuose literatūros kūriniuose. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjime yra išsamiai atsakoma į svarbų teminį klausimą – kodėl žmogui yra sunku be tėvynės? Kodėl tėvynė žmogui yra tokia svarbi, kad ją palikęs žmogus turėtų išgyventi tokius baisius ir nemalonius, menkinančius žmogaus gyvenimą jausmus?

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kodėl žmogui sunku be tėvynės?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai