Kodėl žmonėms sunku būti laimingiems?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Žmonės, gyvenime, rodosi, jau nuo gimimo dažniausiai įgauna viską, ko reikia. Tačiau, vis tik, bėgant laikui, pasirodo, kad ne. Taip yra todėl, kad laimė yra labai unikalus reiškinys, kurį dažniausiai veikia labai daug veiksnių. Tai į gerąją, tai į blogąją pusę. Bet dažniausiai į blogąją. Todėl žmonėms gana sunku būti laimingiems. Kodėl taip yra, nemažai kalbama literatūriniuose kūriniuose. Taigi jais remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje plačiau aptariama, kodėl žmonėms sunku būti laimingiems.

Ilgas aprašymas:

Žmonės – tai ypatingi sutvėrimai. Tik gimdamas žmogus ateina į sudėtingą pasaulį, kuriame tik atsiradęs žmogus dar nesuvokia, kaip gali būti ir kaip bus sunku gyvenime. Šis sunkumas ir gyvenimo sudėtingumas žmogui prasideda iškart. Juk turi mokytis kalbėti, vaikščioti, bendrauti. Tačiau tai tik esminiai, daugeliui būdingi sunkumai, kuriuos perėjus viskas tampa šiek tiek paprasčiau. Bėgant laikui, žmogus augdamas ir patirdamas daugiau emocinių sunkumų, susiduria su kitu sunkumu. Žmogui pradeda darytis sunku būti laimingu. Daugelis sako, jog tolygiai su pasaulio pažinimo kiekiu nyksta ir laimė. Sudėtinga viską žinoti. Tačiau kartais tame laimės troškime ir negalėjime jos turėti, slypi kur kas daugiau sudėtingų dalykų. Bet kokia, net ir pati menkiausia detalė, gali žmogui kelti kančią, trukdyti pasiekti laimę. Todėl pasiekti laimę, tenka praeiti daug sunkumų. Tačiau toks tas yra žmogaus kelias. Apie žmogaus laimės siekius bei aspektus, kurie trukdo pasiekti laimės būseną, neretai yra aprašomi ir literatūriniuose kūriniuose. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis literatūrine patirtimi, aptariamas laimės aspektas bei argumentuotai atsakoma į esminį klausimą – kodėl žmonėms sunku būti laimingiems.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kodėl žmonėms sunku būti laimingiems?
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai