Kokią gyvenimo prasmę įžvelgia skirtingų laikotarpių rašytojai?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Kiekvienam rašytojui yra būdinga visiškai unikali ir autentiška, savita gyvenimo filosofija, kuria rašytojas remiasi kurdamas savo kūrinius. Tad jeigu spėlioti, iš kur tokia rašytojo gyvenimo filosofija susiformuoja, būtų galima drąsiai sakyti, kad ją veikia gyvenamasis laikotarpis bei juo matomos svarbiausios tendencijos arba patiriami istoriniai įvykiai. Būtent tai yra pagrindinės prielaidos, kurios formuoja rašytojų požiūrį. Tad nenuostabu, kad būtent tokios unikalios gyvenimo filosofijos suvokimas skirtingų laikotarpių rašytojų kūriniuose atspindi ir gana skirtingas gyvenimo prasmes, kurios ypač aktualios skaitytojams, kurie tos gyvenimo prasmės dažnu atveju ieško visą savo gyvenimą. Tad šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra išsamiai bei argumentuotai pateikiama, kokia gyvenimo prasmė labiausiai išryškėjo kalbėjime pasirinktų amžių rašytojų kūryboje. Visa tai leidžia pamatyti, kaip kito gyvenimo prasmės suvokimas bei kokios šio gyvenimo prasmės suvokimo ištakos buvo matomos jau nuo pačių seniausių laikų pagal analizuojamų rašytojų literatūrinius kūrinius.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kokią gyvenimo prasmę įžvelgia skirtingų laikotarpių rašytojai?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai