Kokias šiuolaikiniam žmogui aktualias problemas sukelia Antikos mitai?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Antikos mitai dažniausiai kitų yra vadinami graikų mitologija. Šie unikalūs Antikos laikotarpio kūriniai yra kadaise iš lūpų į lūpas sklidę, įvairiuose vizualiuose objektuose atvaizduoti bei atsispindėję pasakojimai apie garsiausius to meto dievus, deives bei herojus. Bėgant laikui šie kūriniai buvo surinkti ir užrašyti knygose. Todėl šiuolaikinis žmogus yra vienas tų asmenų, kuris turi labai lengvą prieigą prie graikų mitologijos kūrinių. Tai šiuolaikinį žmogų daro ir sėkmingu ir ne. Žinoma, mitai pirmiausia siekia ugdyti žmogų, skatinti jo suvokimą. Tačiau nepaisant to, būtent šiuolaikiniam žmogui šie Antikos mitai bei jų pasakojimai gali kelti ir tam tikrų aktualių problemų. Taigi šiame dešimtos klasės kalbos pavyzdyje yra išsamiai bei argumentuotai pateikiama, kokios dažniausiai gali kilti aktualios problemos šiuolaikiniams žmonėms skaitant Antikos mitus. Tam tikslui yra remiamasi tiek asmeniniu požiūriu į šiuolaikinį žmogų, tiek išsamia pasirinktų graikų mitologijos pasakojimų analize.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kokias šiuolaikiniam žmogui aktualias problemas sukelia Antikos mitai?
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai