Kokie dalykai daro žmogaus gyvenimą prasmingą?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Žmogaus gyvenimas – duotybė. Ši duotybė privaloma saugoti ir puoselėti. Negana to, su tuo matomas ir gyvenimo įprasminimo siekis. Tad šioje kalboje analizuojami tokių rašytojų, kaip K. Donelaitis, J. Radvanas bei H. Radauskas kūriniai, kurie atskleidžia, kas daro žmogaus gyvenimą prasmingą.

Ilgas aprašymas:

Žmogaus gyvenimas – sudėtinga kelionė į pilnatvę ir pažinimą. Kitaip tariant, kiekvienas žmogus gyvenime siekia prasmingumo. Na, o pačią gyvenimo prasmę daugelis įvertina individualiai. Kiekvienam tai individuali patirtis ir jausmas, kuris dažniausiai asocijuojasi su laime, džiaugsmu, ramybe ir harmonija. Kai žmogaus gyvenimas tampa prasmingas – jis pasidaro ramus ir paprastas. Tokiame gyvenime jaučiamas pastovumas. Ir nors ne visiems žmonėms gyvenime pavyksta pasiekti prasmingumą, nes trukdo labai daugelis aspektų, tačiau tai padaryti tikrai įmanoma. Žmogaus gyvenimą prasmingu gali padaryti labai daug dalykų. Visi jie regimi kasdienybėje. Tai elementarūs gyvenimo žingsniai, todėl šie dalykai žmogui familiarūs, tačiau turi būti pritaikomi individualiai, nes tų dalykų kiekis toks didelis, kad jo neįmanoma apibūdinti. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje detaliau aptariamas žmogaus gyvenimo prasmingumas bei tai, kokie dalykai gali padaryti žmogaus gyvenimą prasmingu. Taigi atsakant į esminį kalbėjimo pavyzdžio klausimą – kokie dalykai daro žmogaus gyvenimą prasmingą – remiamasi įvairia literatūrine patirtimi bei joje pateikiamomis idėjomis.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kokie dalykai daro žmogaus gyvenimą prasmingą?
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai