Kokie dalykai daro žmogaus gyvenimą prasmingesnį ir šviesesnį?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Žmogaus gyvenimą prasmingesnį ir šviesesnį daro: įvairūs potyriai, gyva atmintis ir istorija, laikas, gamta, ramybė, įdirbis, stipri meilė, idealų siekimas, tauta, tėvynė. Vis dėlto individas nuolatos turi vadovautis ne tik malonumais, bet ir sveiku protu bei dorove, jog gyvenimas būtų vertingas. Tik prasmingas gyvenimas lemia asmens stiprybę ir kuria gyvenimo vertę. Taigi, svarbu ne gerėtis kilniais idealais, o jais gyventi.

Ilgas aprašymas:

Kiekvieno žmogaus gyvenimas – tai sudėtinga plotmė, susidedanti iš labai individualių bei labai sudėtingų dalykų, kurių yra begalė. Žmogaus gyvenime vyrauja augimas ir tobulėjimas, materialiniai, moraliniai ir kitokie aspektai, kurie ir sudaro paties žmogaus bei jo gyvenimo visumą. Tačiau nepaisant visų išvardintų dalykų, kurie yra žmogaus gyvenimo sudedamosios dalys, kiekvienas žmogus gyvenime trokšta tik vieno – prasmingumo ir šviesumo. Prasmingesnis ir šviesesnis gyvenimas – tai sunkiai užsitarnaujamas, bet reikšmingas dalykas, kuris padeda žmogui atrasti savyje ramybę ir harmoniją. To tiesiog reikalauja žmogaus psichologija. Yra daug dalykų, kurie padeda žmogaus gyvenime atsirasti prasmingumui ir šviesumui, tačiau neretai kiekvienas savęs klausia – kokie tie dalykai? Tikėtina, kad tie dalykai, padedantys pasiekti gyvenimo prasmingumo ir šviesumo aspektus, kiekvienam yra žinomi, jie savaime suvokiami, tik reikia išmokti juos atrasti ir pritaikyti sau teisingai. Apie tai dažnai rašoma ir įvairiuose literatūriniuose kūriniuose. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairia literatūrine patirtimi plačiau aptariama, kokie dalykai daro žmogaus gyvenimą prasmingesnį ir šviesesnį, sykiu aptariant, kam žmogui to iš tiesų reikia.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kokie dalykai daro žmogaus gyvenimą prasmingesnį ir šviesesnį?
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai