Kokios moralinės atramos reikalingos šiuolaikiniam žmogui?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4
poteme
5

Aprašymas

Tam, kad žmogus galėtų prasmingai ir teisingai gyventi, jam reikia turėti atitinkamą moralinį pagrindą. Galima teigti, kad moralės normų laikymasis yra būtina prasmingo ir sąžiningo gyvenimo sąlyga. Nuo pačių seniausių laikų apie moralinių nuostatų taikymo reikšmę samprotavo filosofai, psichologai, rašytojai bei kiti menininkai. Galima teigti, kad daugelis jų moralę laiko būtinybe ir neišvengiamybe. Tačiau pastebima, kad šiandien įvairių modernaus pasaulio reiškinių veikiami žmonės moralės normas nustumia į antrą planą, o kartais netgi lieka visiškai abejingi nuo pačių seniausių laikų diktuojamoms moralaus elgesio normoms. Tačiau tai – klaida, nes kiekvienas individas, nepriklausomai nuo laikmečio, privalo ieškoti prasmingų moralinių atramų. Kalboje aptariami lietuvių literatūros kūriniai, kuriuose pristatomos nesenstančios esminės moralinės nuostatos, reikalingos šiuolaikiniam žmogui.

Šiuolaikinio žmogaus moralinės atramos lietuvių literatūroje.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kokios moralinės atramos reikalingos šiuolaikiniam žmogui?
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai