Koks vaizduojamas tėvas ir jo santykis su šeima lietuvių literatūroje?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Sūnaus ir tėvo santykiai lietuvių literatūroje.

Aprašymas:

Kai žmogus gimsta – jis dažniausiai turi du brangiausius ir neįkainojamus žmones savo gyvenime. Tai būna motina ir tėvas. Motina dažniausiai būna rūpestinga ir švelni, savo šeimą itin globojanti asmenybė. Na, o tėvas – tai sudėtingesnius sprendimus atsakingai priimantis, valdingas, šeimą aprūpinantis materialiai žmogus. Būtent todėl dažniausiai įvairiuose pokalbiuose, kalbant apie šeimą, yra minimos motinos, atiduodančios visą savo meilę. Tačiau verta pakalbėti ir apie tėvo vaizdavimą bei poziciją šeimos atžvilgiu. Juk tėvas taip pat gali būti mylintis, rūpestingas, švelnus vyras, vertas didžiausias pagarbos. Nors pasitaiko ir priešingų tėvo vaizdavimų. Ir net jeigu nėra pernelyg daug lietuvių literatūros kūrinių, kuriuose būtų akcentuojamas tėvo vaizdavimas bei jo santykis su šeima, vis tik, šiame kalbėjimo pavyzdyje remiantis bent keletu lietuvių literatūros pavyzdžių, yra argumentuotai aptariama, koks tėvo paveikslas iškyla lietuvių literatūriniuose kūriniuose – koks yra tėvo vaizdavimas, koks yra tėvo santykis su šeima bei kodėl tėvas yra reikšmingas savo šeimos gyvenime.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Koks vaizduojamas tėvas ir jo santykis su šeima lietuvių literatūroje?
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai