Koks žmogus vaizduojamas skirtingų epochų literatūroje?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kaip žmogus vaizduojamas lietuviu literatūroje? Trumpas aprašymas: Skirtingomis epochomis reiškėsi vis kitokios vertybės ir idealai, kurie formavo žmogų ir jo asmenybę. Tai gana veikė ir visą visuomenės gyvenimą bei moralinių vertybių laikymąsi ar panašius veiksnius. Svarbu paminėti, kad tokia žmonių kaita dažnai atvaizduojama ir tų pačių skirtingų epochų literatūroje. Taigi šioje kalboje remiantis žymiausiais lietuvių literatūros kūriniais, kurie buvo parašyti skirtingomis epochomis, kalbama apie tai, koks žmogus buvo vaizduojamas juose. Ilgas aprašymas: Žmogus – tai savitų savybių turintis individas. Todėl kiekvieno žmogaus gyvenimas ir charakteristika yra skirtingi. Retai kada galima atrasti identiškus žmones. Juos nebent supanašinti galima per bendrą požiūrį, patirtis ir palaikomas tendencijas. Visą tokį supanašinimo procesą dažniausiai lemia epochos, kuriose tie žmonės gyvena bei tai, ką tų epochų metu žmonės patiria, mato bei suvokia. Taigi kiekvienos skirtingos epochos žmonės turėjo savitų bruožų. Visa tai leido aprašyti tuos žmones, kaip būtent to laikmečio žmones, kada buvo rašomi literatūriniai kūriniai. Taigi dažniausiai skaitydami įvairius literatūros kūrinius, parašytus skirtingomis epochomis ir laikmečiais, galime iš arčiau pažvelgti į aprašomų epochų žmones, jų gyvenseną, charakteristiką, suprasti, ką galėjo jausti ir patirti tie žmonės. Būtent todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje aptariami skirtingų epochų žmonės, vaizduojami tų epochų literatūroje. Argumentuotai aptariama, kokie žmonės skirtingose epochose buvo, kokia charakteristika pasižymėjo bei kuo buvo ypatingi, palyginti su šių dienų epochos žmonėmis, kurie esame mes – tie, kurie skaito tuos kūrinius ir susipažįsta su praeities žmonėmis.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!