Krikščioniškoji etika lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Paprastai mokslininkai tradicinę ir visiems žinomą mokslo šaką – etiką – apibūdina kaip tam tikrą moralinių principų rinkinį arba moralės mokslą, tačiau etika yra kur kas platesnis mokslas. Tradicinė etika yra skirstoma į įvairias šakas. Šiuo atveju – tai yra krikščioniškuoju tikėjimu paremta krikščioniškoji etika. Taigi krikščioniška etika gali būti suprantama, kaip iš krikščioniško tikėjimo paimti tam tikri svarbiausi žmogaus gyvenimo principai ir standartai, kuriais vertėtų vadovautis savo vadovautis gyvenime. Ir nors Šventajame Rašte tikrai nėra kalbama apie kiekvieną žmogaus gyvenimo situaciją, su kuria akis į akį susidūrus reikėtų vadovautis krikščioniškąja etika, krikščioniškieji esminiai principai mums vis vien suteikia tam tikrus šablonus, kuriuos galima pritaikyti tuose atvejuose. Todėl krikščioniškosios etikos atspindžių gana nemažai yra matoma įvairiuose lietuvių literatūros kūriniuose, pasakojančiuose įvairias veikėjų gyvenimo situacijas. Tad kaip krikščioniškoji etika atsiskleidžia lietuvių literatūroje, plačiau aptariama šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Krikščioniškoji etika lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai