Krikščioniškoji meilės samprata Jono Biliūno novelėse.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Kai kalbame apie krikščioniškąją meilę, be jokios abejonės ją suvokiame kaip vieną iš tų aspektų, kuriuose slypi tik tam tikri Dievo ir tikėjimo atspindžiai. Tačiau, vis tik, krikščioniškoji meilė nėra vien tik tikėjimo tiesų kratinys. Tai tiesiog yra tas jausmas, kuriame slypi visų krikščioniškųjų vertybių atspindžiai, raginantys su kiekvienu elgtis kaip su artimu žmogumi, nes tik taip bus praturtinta žmogaus siela ir jam bus suteikta Dievo malonė. Juk kadaise Dievas per Kristų atleido žmonijos nuodėmes. Tad ir krikščioniškoji meilė ragina sekti tokiu pavyzdžiu. Taigi nenuostabu, kad dėl tokio krikščioniškosios meilės tradicinio supratimo, apie krikščioniškąją meilę dažnai yra kalbama ir įvairiuose literatūriniuose kūriniuose. Būtent dėl šios priežasties, šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra aptariama, kaip yra suprantama krikščioniškoji meilės samprata būtent žymaus XIX a. pab. – XX a. pradž. lietuvių rašytojo, publicisto bei visuomenės veikėjo Jono Biliūno novelėse. Kalbėjimo pavyzdyje pateikiama krikščioniškoji meilės samprata jo kūriniuose bei yra pagrindžiama siužetais, kuriuose atsispindi toji krikščioniškoji meilė.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Krikščioniškoji meilės samprata Jono Biliūno novelėse.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai