Krikščioniškos vertybės Biblijoje ir literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Krikščionybė – tai yra vienas populiariausių tikėjimų pasaulyje. Taigi būtent pagal šią populiarią religiją dažnai yra konstruojamos ir pačios svarbiausios bei aktualiausios žmogaus gyvenimo vertybės, kurių laikantis žmogus įgauna galimybę nugyventi savo gyvenimą ypač ramiai ir prasmingai. Tokios vertybės šiuo atveju yra krikščioniškosios vertybės. Tačiau šios krikščioniškosios vertybės dažnai yra traktuojamos ne vien įvairiuose bibliniuose pasakojimuose Biblijoje arba kitaip – Šventajame Rašte, tačiau ir įvairiuose literatūriniuose kūriniuose. Tai rodo, kad krikščioniškosios vertybės atsispindi ne vien tikinčiųjų gyvenimo kasdienybėje. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje remiantis tiek bibliniais tekstais iš Biblijos, tiek įvairiais literatūriniais kūriniais, yra išsamiai pateikiama, kokios krikščioniškosios vertybės atsiskleidžia Biblijoje bei literatūroje. Tokia krikščioniškųjų vertybių pateikties analizė kalbėjimo pavyzdyje leidžia pamatyti, kokios krikščioniškosios vertybės ir dėl ko yra svarbios bei prasmingos žmonėms.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Krikščioniškos vertybės Biblijoje ir literatūroje.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai