Kuo gali didžiuotis Lietuva?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Jeigu ypač detaliai ir objektyviai lygintume su visu pasauliu arba šiuo atveju, bent jau Europa, matytume, kad mūsų gimtieji namai, brangioji tėvynė Lietuva yra ypač maža šalis, kuri pagal paskutinius turimus duomenis iš 2020 m. statistikų, turi vos du milijonus ir beveik aštuonis šimtus tūkstančių pastovių gyventojų. Tačiau net jeigu teritoriškai ir žmonių gyventojų skaičiaus atžvilgiu Lietuva yra maža, tikrai nereiškia, kad Lietuva neturi kuo didžiuotis. Lietuva turi begales talentingų žmonių ir turi ypač daug potencialo, kuris leidžia pamažu vis labiau ir labiau garsinti mažą, tačiau daug perspektyvų turinčią šalį. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra išsamiai išskiriama, kuo gali didžiuotis Lietuva bei kuo šis didžiavimasis yra pagrįstas. Toks aspektų, kuriais Lietuva gali didžiuotis, išskyrimas, parodo, kas Lietuvos valstybėje yra svarbiausia ir kokie yra ryškiausi prioritetai joje išryškėja. Tokiu būdu galima pastebėti ir tam tikrą Lietuvos valstybės charakteristiką.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kuo gali didžiuotis Lietuva?
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai