Kūrinio „Tarp pilkų debesų“ ekranizacija. Panašumai ir skirtumai.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

2011 m. Lietuvoje pasirodė garsusis lietuvių kilmės JAV rašytojos Rūtos Šepetys romanas, pavadinimu „Tarp pilkų debesų“ (angl. Ashes in the snow), kuris iš originalios anglų kalbos buvo išverstas vertėjos Linos Būgienės. Šis rašytojos romanas Lietuvoje tapo visiška sensacija bei žaibišku greičiu išpopuliarėjo lietuvių tarpe. Tai lėmė lietuviškosios itin jautrios ir netgi skaudžios istorijos aktualumas bei jos prasmė lietuvių tautai. Tad po kurio laiko, 2018 m. kino ir literatūros mylėtojai turėjo progą išvysti pagal šį Rūtos Šepetys romaną sukurtą Mariaus Markevičiaus ekranizaciją. Ji taip pat itin greitai tapo itin populiaria. Tad kaip ir įprasta, visada verta palyginti tiek originalų romaną, tiek pagal jį sukurtą ekranizaciją. Todėl šiame kalbėjime, remiantis Rūtos Šepetys romanu bei ekranizacija pagal tą romaną, pateikiami tam tikri rašytojos Rūtos Šepetys romano „Tarp pilkų debesų“ bei to romano ekranizacijos panašumai ir skirtumai, galintys leisti pamatyti, kiekvieno iš šių kūrinių detalumą ir autentiškumą.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kūrinio „Tarp pilkų debesų“ ekranizacija. Panašumai ir skirtumai.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai