Kūrybiniam įkvėpimui reikalingas praradimas.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Kūrėjas – tai menininkas. Tai savaip pasaulį matantis ir jį savaip išgyvenantis žmogus. Būtent jis džiugina visuomenę ir aplinkinius savo unikalia kūryba, joje pateikdamas tai, kas aktualu ir svarbu skaitytojui. Tokie kūriniai dažnai išlieka kaip rašytojo filosofijos ir suvokimo dokumentai bei paminklai, turintys didelę išliekamąją vertę bei prasmę. Tačiau, kad ir kokius kūrinius kūrėjai kurtų, ši kūryba neateina iš niekur. Kūrybai visada yra reikalingas bent menkiausias kūrybinis polėkis, kuris dar gali būti įvardintas, kaip kūrybinis įkvėpimas. Šiuo atveju kūrybinis įkvėpimas gali būti įvairios patirtys, suvokimai, susitikimai ir bet kokie kiti aspektai, kurie paveikia kūrėją ir duoda jam unikalių minčių ką nors sukurti. Taigi dažnai vienas tokių aspektų, paskatinančių žmogų kurti – tai praradimas. Dėl šios priežasties, šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra argumentuotai pagrindžiama mintis, jog kūrybiniam įkvėpimui yra reikalingas praradimas. Tai daroma remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais bei išsamia pasirinktų literatūrinių kūrinių analize, jų susikūrimo prielaidomis ir juose išsakytomis idėjomis.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kūrybiniam įkvėpimui reikalingas praradimas.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai