Laisvės ir prievartos tema lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Lietuvių literatūroje lietuvių rašytojai dažniausiai plėtoja tik pačias svarbiausias ir žmogaus gyvenime aktualiausias temas. Jos tikrai labai dažnai yra susijusios su įvairiausiomis žmonių emocijomis, svarbiausiais išgyvenimais ir netgi tam tikrais istoriniais įvykiais arba negandomis. Tad viena iš lietuvių literatūroje tokių svarbių plėtojamų temų yra laisvės ir prievartos tema. Būtent ši literatūrinė tema – tai iš laisvės temos ir prievartos temos sulipdyta viena svarbi ir reikšminga tema, kuri atspindi ne ką kitą, kaip tik pastarojo amžiaus didžiausių negandų atspindžius bei žmogaus išgyvenimus tuo metu. Tokiuose atvejuose prievarta remiantis buvo veikiama žmonių laisvė ir laisvas žmogaus gyvenimas. Prievarta tapo kasdienybe. Todėl šiai temai esant tokiai aktualiai ir prieš save turint pakankamai akivaizdžių laisvės ir prievartos temos kūrinių, šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje išsamiai aptariama, kokiu principu laisvės ir prievartos tema yra plėtojama literatūriniuose kūriniuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Laisvės ir prievartos tema lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai