Laisvės ir prievartos tema.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Lietuvių literatūros kūriniuose yra labai daug pačių įvairiausių temų, kurios yra puikiai žinomos kiekvienam lietuvių literatūros skaitytojui. Kiekviena jų, kad ir kokia bebūtų, daugiau ar mažiau yra aktuali kiekvienam skaitytojui. Plėtojant tam tikras temas, yra analizuojami reiškiniai, išsakomos tam tikros idėjos. Taigi viena tokių svarbių lietuvių literatūroje analizuojamų ir akcentuojamų temų yra laisvės ir prievartos tema. Apie ją yra labai daug kalbama pastarojo amžiaus literatūroje, atsižvelgiant į tam tikrus istorinius laikotarpius, istorinių kryžkelių įvykius ir kitas negandas, kurios gaubė žmonių gyvenimus, taip juos komplikuojant. Ši tema leidžia analizuoti ir žmonių psichologines pajautas, išgyvenimus, o aptariama laisvė ir prievarta literatūrinių kūrinių atžvilgiu tampa tarpusavyje besiniveliuojančiais aspektais. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbos pavyzdyje yra argumentuotai aptariama, kokiuose lietuvių literatūros kūriniuose bei kokiais principais yra plėtojama laisvės ir prievartos tema.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Laisvės ir prievartos tema.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai