Laisvo žmogaus laikysena.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:
Pasaulis, kaip itin spalvinga ir įvairialypė vieta, kupina pačių įvairiausių žmonių, kurių kiekvienas turi savitą charakteristiką bei save pasauliui pristato vis kitaip. Tokie unikalūs žmonės yra žavūs. Tačiau, drąsiai galima sakyti, kad vieni žaviausių žmonių – tai laisvi žmonės. Tai yra žmonės, kurie bet kokiu gyvenimo atveju renkasi savo laisvę ir nesijaučia varžomi. Jie net pačiose sunkiausiose gyvenimo akimirkose sugeba nepamiršti savęs bei laisvai ginti savo įsitikinimus ar principus. Todėl nenuostabu, kad būtent laisvas žmogus visada turi stiprybe bei ta laisve paremtą laikyseną. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje daugiausiai dėmesio skiriama laisvoms asmenybėms bei tai, kokią laikyseną šios laisvos asmenybės turi. Todėl kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, tiek senoviniais, tiek šiuolaikiniais, argumentuotai aptariama, kokia yra laisvo žmogaus laikysena bei kuo ji yra be jokios abejonės ypatinga ir reikšminga. Tad kalbėjimas leidžia pažvelgti giliau į įvairiausių literatūrinių veikėjų paveikslus iš arčiau bei suvokti laisvo žmogaus charakteristiką.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Laisvo žmogaus laikysena.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai