Laisvo žmogaus laikysenos. Sokrato kalbos teisme ir P. Karpavičiaus „Pamokslo, sakyto minint piliečius, paaukojusius gyvybę už laisvę ir tėvynę“ palyginimas.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Šioje kalboje nagrinėsime kalbose pasakytas tiesas, netgi rasime aktualijų tiek į Lietuvos ir pasaulio literatūros kūrinius, tam tikrus istorinius įvykius. Įdomu tai, kad Sokrato dar Antikos laikais išreikštos idėjos išreiškiamos ir kitais literatūros kūriniais, netgi priverčia susimąstyti apie paties žmogaus psichologiją ir kaip ji nesikeičia praėjus amžiams. Nors technologijos keičiasi, rodos, keičiasi ir pats žmogus, bet tai tėra jo išorė. Vidus visada liko lygiai toks pats kaip ir senovės Antikoje. Pasikeitė tikėjimas, rūbai, tam tikri darbai ir klimatas, bet troškimas žinoti niekada nesibaigia ir, mano kuklia nuomone, abejotina ar pasikeis. Visada atsiras Sokratų, Faustų ar Karpavičių, Donelaičių, kurie stengsis mokyti visuomenę.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Laisvo žmogaus laikysenos. Sokrato kalbos teisme ir P. Karpavičiaus „Pamokslo, sakyto minint piliečius, paaukojusius gyvybę už laisvę ir tėvynę“ palyginimas.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai