10 klasės kalbėjimai

spausk čia

12 klasės kalbėjimai

spausk čia

Lietuvių kalbą išsaugoti svarbu, nes ji padeda lietuvių tautai išlikti. Argumentuodami patvirtinkite arba paneikite šią mintį.

poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4
poteme
5

Aprašymas

Pasaulyje gyvena tiek daug įvairių tautų, tačiau jas nuo viena kitos skiria tautinės ypatybės, tokios kaip bendra kalba, istorija, tradicijos, kultūra, įsitikinimai. Nors mūsų, lietuvių, tauta yra labai maža, tačiau labai didinga savo praeitimi, istorija, tautos žmonėmis. Lietuvių kalba – sena ir išraiškinga, saugoma ir branginama mūsų protėvių nuo senų laikų. Mūsų kalbai ne kartą buvo iškilęs rimtas pavojus – o tai reiškė ir didelį pavojų mūsų valstybei. Juk gimtoji kalba – valstybės širdis, bendras ,,broliškas“ ryšys tarp tautiečių ir bendravimo būdas, perteikiantis tam tikrus, specifinius tautos bruožus, įsitikinimus, vertybes, reiškinius, tradicijas. Lietuvos istorija liudija mūsų tautos dvasinę brandą ir suvokimą, jog be gimtosios kalbos – nėra valstybės, todėl jau nuo seno žmonės suvokė, kad saugojant ir kovojant už lietuvių kalbą, tuo pačiu saugojama ir ginama valstybė. Tai įrodo mūsų raštijos pradžios atvejai, knygnešių laikai ir įvairūs sukilimai, kuriais buvo siekiama laisvės kalbėti ir elgtis tautiškai. Šiandien, gyvendami laisvoje Lietuvoje, laisvai kalbėdami, turėtume būti dėkingi tautiečiams, kurie taip narsiai ginė visa, kas lietuviška, o pirmiausia – lietuvių kalbą, pagrindinį tautos identiteto bruožą.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą 🙂

 

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
Apimtis: 1200 žodžiai
Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
Informaciniai šaltiniai: Yra
Kalbėjimo planas: Yra
Skaidrės: Yra

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 8-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai