Lietuvių kalbą išsaugoti svarbu, nes ji padeda lietuvių tautai išlikti. Argumentuodami patvirtinkite arba paneikite šią mintį.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Pasaulyje gyvena tiek daug įvairių tautų, tačiau jas nuo viena kitos skiria tautinės ypatybės, tokios kaip bendra kalba, istorija, tradicijos, kultūra, įsitikinimai. Nors mūsų, lietuvių, tauta yra labai maža, tačiau labai didinga savo praeitimi, istorija, tautos žmonėmis. Lietuvių kalba – sena ir išraiškinga, saugoma ir branginama mūsų protėvių nuo senų laikų. Mūsų kalbai ne kartą buvo iškilęs rimtas pavojus – o tai reiškė ir didelį pavojų mūsų valstybei. Juk gimtoji kalba – valstybės širdis, bendras ,,broliškas“ ryšys tarp tautiečių ir bendravimo būdas, perteikiantis tam tikrus, specifinius tautos bruožus, įsitikinimus, vertybes, reiškinius, tradicijas. Lietuvos istorija liudija mūsų tautos dvasinę brandą ir suvokimą, jog be gimtosios kalbos – nėra valstybės, todėl jau nuo seno žmonės suvokė, kad saugojant ir kovojant už lietuvių kalbą, tuo pačiu saugojama ir ginama valstybė. Tai įrodo mūsų raštijos pradžios atvejai, knygnešių laikai ir įvairūs sukilimai, kuriais buvo siekiama laisvės kalbėti ir elgtis tautiškai. Šiandien, gyvendami laisvoje Lietuvoje, laisvai kalbėdami, turėtume būti dėkingi tautiečiams, kurie taip narsiai ginė visa, kas lietuviška, o pirmiausia – lietuvių kalbą, pagrindinį tautos identiteto bruožą.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Lietuvių kalbą išsaugoti svarbu, nes ji padeda lietuvių tautai išlikti. Argumentuodami patvirtinkite arba paneikite šią mintį.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai