Lietuvos paveikslas lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Savo valstybės paveikslą kiekvienas visų pirma turi savo širdyje. Kad jis išliktų kitoms kartoms, būtinas šio paveikslo įamžinimas. Štai Lietuvos paveikslas nuo senų laikų vaizduojamas ir literatūroje. Įprasta, kad literatūros kūriniuose dažniausia garbinamos pačios didingiausios tautos savybės.

Ilgas aprašymas:

Lietuva – tai mūsų tėvynė, tai yra mūsų pagrindinis identiteto ženklas, be kurio būtume niekas, nes neturėtume savos žemės. Tuomet, akivaizdu, kad be savos žemės neturėtume ir savos kalbos, o be kalbos neturėtume kultūros. Viskas susiję tarpusavyje. Todėl Lietuva – visapusiškai reikšmingas teritorinis vienetas, kuris yra kur kas daugiau nei tik šalis žemėlapyje prie Baltijos jūros. Todėl neretai kiekvienas kalbėdamas apie Lietuvą, dažniausiai kalba apie Lietuvos didingumą, apie Lietuvai priklausantį gamtos grožį, apie Lietuvoje gyvenančius itin malonius, darbščius žmones. Taip kuriamas unikalus Lietuvos paveikslas, atsispindintis kiekvieno žodžiuose, darbuose ir sąmonėje, kas ir leidžia suprasti, kokia Lietuva yra svarbi. Lietuva dažnai yra minima ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose Lietuva dažniausiai pristatoma per panašias gaires. Lietuva visada iškeliama ir parodoma kaip prioritetinė šalis, didžiausias žmonių turtas. Tad koks lietuvių literatūros kūriniuose atsiskleidžia Lietuvos paveikslas, kiek plačiau yra aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, pateikiant dažniausius Lietuvos apibūdinimus ir idėjas apie ją.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Lietuvos paveikslas lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai