Maištas prieš tradiciją literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Maištas – tai tam tikra pasipriešinimo forma, išreikšta nepasitenkinimu ir bandymu kažką keisti. Tad neretai maištas yra pokyčių pradžia, kuri lemia vienokių ar kitokių situacijų kismą, bandymą įrodyti tų situacijų nereikšmingumą, niekingumą ir beprasmiškumą. Tačiau dažniausiai maištas remiasi tik vieno žmogaus požiūriu, kuris būna individualus. Nepaisant to, maištauti galima prieš praktiškai bet ką. Tačiau, akivaizdu, kad dažnu atveju toks maištas yra nukreiptas prieš tradicijas. Tokia maišto forma dažniausiai aprašoma literatūriniuose kūriniuose ir perteikiama pačiomis įvairiausiomis situacijomis, kuriose matomi maišto vedami konfliktai. Tad šiame kalbėjime plačiau aptariama, kaip maištas prieš tradiciją išreiškiamas literatūriniuose kūriniuose. Taigi kalbėjimo pavyzdyje, remiantis literatūrinių kūrinių siužetais, veikėjų išgyvenimais ir patirtimis, iš arčiau apžvelgiant maišto sampratą, argumentuotai pateikiama, kas yra maištas prieš tradiciją, kuo jis reikšmingas bei kokios pasekmės gali laukti po tokio maišto.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Maištas prieš tradiciją literatūroje.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai