Meilė ir atsidavimas literatūroje. Kalbėjimas apie meilę ir atsidavimą literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Trumpas aprašymas:

Meilė – vienas svarbiausių žmogaus gyvenimo jausmų. Atsidavimas šiam jausmui talkina, tad neretai šie du aspektai yra tarpusavyje labai susiję ir neatskiriami. Taigi šioje kalboje jie aptariami ir analizuojami per literatūrinius pavyzdžius.

Ilgas aprašymas:

Meilė – tai kone pats unikaliausias ir autentiškiausias jausmas. Kiekvienas nors kartą gyvenime šį jausmą jautęs, gali puikiai suprasti, kokia meilė yra įvairialypė, kokia meilė yra spalvinga. Meilė gali būti stiprybė, džiaugsmas, tačiau meilė gali būti ir liūdesys bei kančia. Meilę dažnai reprezentuoja daug sąvokų, tačiau labiausiai tinkanti būtų atsidavimas. Meilė visada suteikia žmogui tokias pajautas, dėl kurių jis gali atsiduoti kitam net ir negaudamas nieko atgal. Todėl meilės jausmas nėra savanaudiškas. Meilė įprasmina atsidavimą, nuoširdumą ir atvirumą kitam. Tai leidžia pamatyti meilei būdingą charakteristiką. Neretai apie meilės jausmą ir jam būdingą atsidavimą yra kalbama įvairiuose literatūriniuose kūriniuose. Meilės ir atsidavimo aspektai literatūros kūriniuose perteikiami individualiai, per aprašomų veikėjų asmenines patirtis ir gyvenimo situacijas. Iš jų galima geriau suprasti tiek meilės, tiek atsidavimo veiksnius. Todėl ir šiame kalbėjimo pavyzdyje yra kalbama apie meilę ir atsidavimą bei tai, kokiais principais meilė ir atsidavimas yra atvaizduojami literatūros kūriniuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilė ir atsidavimas literatūroje. Kalbėjimas apie meilę ir atsidavimą literatūroje.
4 (80%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai