Meilė ir pareiga lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Kiekvienas žmogus gyvenime turi savus prioritetus, kurie jam yra patys svarbiausi ir reikšmingiausi. Tuos prioritetus žmonės bando puoselėti savo gyvenime, taip jį įprasminant. Taigi šiuo atveju tokius prioritetus būtų galima įvardinti, kaip meilę ir pareigą. Šie du aspektai yra vienodai reikšmingi ir dažniausiai puoselėjami, tačiau dažnas tikrai sutiktų, kad meilė ir pareiga žmogaus gyvenime dažnai turi gana įvairialypę tarpusavio sąveiką. Meilė ir pareiga gali tarpusavyje nederėti, tačiau meilė kaip tik ir gali padėti įgyvendinti pareigas arba dar taip pat pareiga gali žmogų priversti pajusti meilės troškimą. Situacijų būna pačių įvairiausių. Todėl dėl šios priežasties apie meilę ir pareigą lietuvių literatūroje kalba tikrai ne vienas rašytojas. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbos pavyzdyje yra argumentuotai aptariama, kokiuose lietuvių literatūros kūriniuose bei kokiais principais išryškėja meilės ir pareigos motyvai, tuo pačiu atskleidžiant jų prasmę ir reikšmę kūrinių veikėjų gyvenimuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilė ir pareiga lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai