Meilė ir žmogiškumas literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Literatūra – tai yra viena populiariausių ir labiausiai žmonėms prieinamų bei netgi labiausiai patinkančių kūrybinių terpių. Joje yra gausu įvairių talentingų rašytojų tekstų, kuriose jie perteikia savo patirtis, įžvalgas bei ugdo skaitytoją. Taigi rašytojai, besistengdami padaryti gerą įspūdį skaitytojams bei stengdamiesi kaip nors praturtinti skaitytojo gyvenimą, dažnai literatūriniuose kūriniuose kalba apie kiekvienam žmogui ypač svarbius ir reikšmingus dalykus. Šiuo atveju – tai meilė ir žmogiškumas. Du svarbiausi, tačiau ypač skirtingai kiekvienam suvokiami aspektai. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra išsamiai analizuojama bei pateikiama, kaip meilė ir žmogiškumas yra atskleidžiami įvairiuose literatūriniuose kūriniuose. Šiam tikslui yra remiamasi ypač skirtingais ne vien lietuvių, tačiau ir užsienio literatūros kūriniais bei juose atvaizduojamų pagrindinių kūrinių herojų išgyvenimais ir patirtimis. Iš jų aiškiai matoma, kokią poziciją veikėjų gyvenime užima meilė ir žmogiškumas.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilė ir žmogiškumas literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai