Meilė tėvynei lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

✅ Meilė tėvynei lietuvių literatūroje. Meilė tėvynei kalbėjimas.

Trumpas aprašymas:

Tėvynė – žmogaus brangiausias turtas. Kiekvienas žmogus ją turi. Tai yra gimtoji žemė, gimtieji miškai ir upės, gimtieji papročiai ir tradicijos, kur žmogus yra užaugęs. Subrendęs žmogus turi mylėti savo tėvynę. Ši meilė yra individualus jausmas – kiekvienas žmogus gimtinę suvokia skirtingai ir savo meilę tėvynei išreiškia vis kitaip. Skirtingą meilę tėvynei vaizduoja ir įvairių epochų lietuvių literatūra. Šiame darbe yra analizuojama meilė tėvynei skirtingų epochų rašytojų kūriniuose.

Ilgas aprašymas:

Meilė – tai kiekvienam išties familiarus jausmas. Meilė aprėpia šiltus jausmus įvairiems objektams, kurie tiesiogiai susiję su kiekvieno žmogaus gyvenimu. Todėl meilė gali būti įvairi. Meilės jausmas gali būti nukreiptas į įvairius objektus bei puoselėjamas pačiomis įvairiausiomis priemonėmis. Pavyzdžiui, žmonės gali jausti meilę artimiesiems, meilę gamtai, meilę darbui. Bet svarbiausia ir kone labiausiai propaguojama visais laikais – tai meilė tėvynei. Meilė tėvynei nėra laužta iš piršto. Juk tėvynė – tai gimtoji erdvė, kuri yra tiesioginis žmogaus identiteto ženklas. Jo negalima atsisakyti ir išsižadėti, kadangi net ir taip pasielgus, prie tėvynės visada sugrįžtama. Taip yra todėl, kad meilė tėvynei yra ne tik savaime atsirandantis, tačiau, netgi galima sakyti, įgimtas jausmas, kuris net ir kartais prislopęs, ypač šiandieniniams žmonėms, savaime grįžta. Taigi meilė tėvynei – svarbiausia meilės forma. Todėl nenuostabu, kad apie meilę tėvynei, ypač atsižvelgiant į visus Lietuvos tautą kamavusius sudėtingus istorinius įvykius, yra kalbama ir lietuvių literatūros kūriniuose. Todėl lietuvių literatūros kūriniais ir jų idėjomis remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kokiais principais meilė tėvynei atsiskleidžia lietuvių literatūros kūriniuose, pasakojama, koks tas meilės tėvynei jausmas iš tiesų yra bei kodėl jis toks reikšmingas žmogui ir visuomenei.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilė tėvynei lietuvių literatūroje.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai