Meilė tėvynei lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Lietuvių literatūroje rašytojai dažnai akcentuoja tik pačius svarbiausius ir aktualiausius skaitytojams dalykus. Tai gali būti su vertybėmis, prasmingo gyvenimo ar kitokiais panašiais atspindžiais susiję aspektai, kurie atsispindi pagrindinių literatūrinių kūrinių herojų gyvenime ir jo peripetijose. Taigi vienas tokių akcentuojamų dalykų gali būti meilė tėvynei – jau nuo seniausių laikų iškeliamas ir labai vertinamas jausmas. Būtent dėl jo žmonės jaučia pačius šilčiausius namus tėvynei, savo gimtiesiems namams ir šį jausmą jaučia ilgai. Tačiau meilė tėvynei gali būti jaučiama labai įvairiai bei taip pat gali būti akcentuojama per labai įvairias situacijas. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra argumentuotai aptariama, kokiuose lietuvių literatūros kūriniuose bei kokiais principais yra išreiškiama ir akcentuojama meilė tėvynei. Tuo pačiu yra aptariama ir tai, kaip žmogus jaučiasi išgyvendamas tokį jausmą, kokiose gyvenimo situacijose jis dažniausiai yra sutinkamas bei kokios reikšmės turi.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilė tėvynei lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai