Meilė tėvynei lietuvių literatūroje. Kalbėjimas apie meilę tevynei lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Tėvynė – tai žmogaus gimtoji žemė,kurioje jis užauga. Kiekvienas žmogus turi tik vieną tėvynę, kurios neįmanoma pakeisti ar atsižadėti. Meilė gimtinei skatina žmogų eiti pirmyn ir dirbti dėl savo šalies. Tačiau šią meilę tėvynei kiekvienas žmogus suvokia ir atskleidžia vis kitaip. Tokia pati situacija yra ir literatūroje – įvairių epochų autoriai vis kitaip kalba apie meilė tėvynei. Šiame darbe yra nagrinėjama meilė tėvynei skirtingų epochų autorių kūryboje.

Ilgas aprašymas:

Meilė yra itin svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo jausmas. Dažniausiai šis meilės jausmas kiekvienam žmogui neabejotinai yra prioritetinis, nes meilė iš esmės yra visko pagrindas. Be meilės nebūtų net ir šio pasaulio. Kadangi meilės jausmas dažniausiai žmogui pats svarbiausias ir siejamas su beveik kiekviena gyvenimo sritimi, atsiranda meilės klasifikavimas. Meilė gali būti skirta šeimai, darbui. Bet svarbiausia, kad meilė būtų skirta tėvynei. Jau nuo pat seniausių laikų lietuviai puoselėjo ir saugojo savo tautą, sykiu ją beprotiškai mylėdami. Ši meilės tėvynei idėja labai svarbus tautos išlikimo pamatas, todėl neretai yra aprašoma ir lietuvių literatūros kūriniuose. Meilė tėvynei duoda tautai stiprybės atlaikyti svarbiausius ir sudėtingiausius išbandymus, suteikia stiprybės kovose, padeda geriau suvokti savo identitetą ir jo reikšmę. Nors, žinoma, yra ir dar daugiau meilės tėvynei reikšmių. Bet kokiu atveju, pačios svarbiausios meilės tėvynei reikšmės bei apskritai meilės tėvynei suvokimas, atskleidžiamas lietuvių literatūroje, yra aprašomas ir pateikiamas šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilė tėvynei lietuvių literatūroje. Kalbėjimas apie meilę tevynei lietuvių literatūroje.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai