Meilė tėvynei lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

✅ Tėvynės meilės tema lietuvių literatūroje.

Trumpas aprašymas:

„Didžiausi dorybingumo žygdarbiai atlikti iš meilės tėvynei“, – teigė prancūzų filosofas, rašytojas, politikos teoretikas, švietėjas Žanas Žakas Ruso. Meilė tėvynei – tai suvokimas, kad esi jos dalis ir kartu su ja išgyvenai laimingas ir sunkias jos dienas. Meilė tėvynei gali padėti sustiprėti. Labai svarbu turėti savyje prisiminimų, kurie suteikia daugiau jėgų žengti žingsnį į priekį sunkiais momentais. Taigi, kiekvienas pilietis turėtų nebijoti pasiaukoti vardan savo tėvynės, kuri suteikia gyvenimui prasmę.

Ilgas aprašymas:

Meilės jausmas yra individualus. Todėl dažnai jis klasifikuojamas. Taigi meilė gali būti jaučiama įvairiems objektams, nepriklausomai nuo to, jie gyvi ar ne. Meilė funkcionuoja visur, net ir pačiose paprasčiausiose formose, todėl ne visada ją tinkamai atpažįstame ar priimame. Tačiau bet kokiu atveju, pats didžiausias, labiausiai suvokiamas meilės jausmas yra skirtas tėvynei. Meilė tėvynei – tai kone svarbiausias kiekvieno žmogaus gyvenimo jausmas. Jis prasideda nuo savo kilmės ir tautinio identiteto suvokimo. Kai suprantama, kas yra tėvynė, kokia jos didelė reikšmė tam, kas esame, atsiranda ir meilė. Meilė tėvynei jau ne kartą padėjo surasti jėgų atsilaikyti prieš įvairiausius priešus. Meilė tėvynei padėjo ir iškelti tėvynę prieš kitas šalis. Meilės tėvynei išraiškų būna pačių įvairiausių ir kiekviena jų – nuoširdi, pagrįsta. Neretai apie meilės tėvynei apraiškas yra kalbama ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose pateikiamos realios situacijos bei patirtys, kuriomis remiantis, galima suvokti, kokia yra ta meilė tėvynei. Taigi kaip vaizduojama meilė tėvynei lietuvių literatūroje, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilė tėvynei lietuvių literatūroje.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai