Meilės samprata lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Meilė visais laikais žmogui reiškė ypatingai daug. Meilė pakelia žmogų virš kasdienybės, padeda įgyvendinti tikslus bei svajones, atsiveria naujų potyrių bei galimybių, norų skliautas. Lietuvių literatūroje meilės samprata turėjo didelių vertybių, kuriomis žmonės vadovaujasi, norėdami suprasti, kas yra tikrasis gyvenimo džiaugsmas, pilnatvė, laisvės pojūtis. Taigi, meilė lietuvių literatūros kontekste reiškė individo kilnius ir taurius siekius. Ilgas aprašymas: Pasaulyje tarp žmonių egzistuoja daug jausmų. Tai gali būti džiaugsmas, rūpestis, pyktis ir daugelis kitų. Bet svarbiausias jausmas pasaulyje, kiekvienas sutiktų, yra meilė. Meilė yra visko pagrindas, be kurio pasaulis būtų tamsus ir bereikšmis. Būtent todėl meilę galima suvokti ne tik kaip tam tikrą žmogišką ir kiekvienam familiarų jausmą. Meilės jausmo samprata gali būti priskiriama ir vertybėms. Meilė yra didžiulė vertybė, kuri verta būti puoselėjama. Tokie meilės apibūdinimai leidžia prisiliesti ir prie kiek detalesnių meilės sampratų, suvokiant tikrąją meilės charakteristiką, kurią išmano ir atpažįsta tikrai ne kiekvienas. Kadangi meilė egzistuoja kiekvieno gyvenime, o meilės patirtys, suvokimai būdingi ir itin jausmingai lietuvių tautai, apie meilės sampratą galime rasti informacijos ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose per įvairias gyvenimiškas situacijas aprašoma tai, kaip įžvelgiama meilė kiekvienu atveju bei kaip per tokias įžvalgas būtų galima apibūdinti meilės jausmą. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis lietuvių literatūros pavyzdžiais, argumentuotai aptariama, kokia yra meilės samprata, išryškėjanti lietuvių literatūriniuose kūriniuose.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!