Meilės samprata literatūroje. Kalbėjimas apie meilės sampratą.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Trumpas aprašymas:

Meilė – labai dažna, svarbi ir be galo populiari tema aprėpianti ypatingiausią jausmą visame pasaulyje. Meilė iškyla kaip įvairiapusis, iš daug aspektų susidedantis jausmas, kuris turi savitą charakteristiką.

Ilgas aprašymas:

Meilė – tai vienas dažniausiai aptariamų pasaulyje jausmų. Tikriausiai taip yra dėl to, kad beveik kiekvienas individas pasaulyje yra nors kartą pajutęs šį magišką jausmą. Meilė sukelia pačias įvairiausias patirtis bei verčia jaustis visiškai neįprastai. Meilė arba pakelia virš kasdienybės arba labai įskaudina žmogų. Na, o kadangi kiekvieno žmogaus patirtis meilės sferoje individuali, neretai tarp tas skirtingas patirtis turinčių žmonių yra diskutuojama – kas toji meilė yra iš tiesų bei kokia yra tikroji jos samprata? Tikriausiai būtent dėl to šiandien pateikiamų pavienių meilės sampratų pilni šaltiniai. Todėl meilės samprata gali būti siejama tiek su teigiamais jausmais, tiek su neigiamais. Bet kokiu atveju – tokios meilės sampratos teisingos tik tuos žodžius apie meilę pasakiusiųjų atvejais. Kitiems požiūris gali sutapti. Taigi neanalizuojant kiekvienos vyraujančios diskusijos apie meilės sampratą, šiame kalbėjime buvo pasirinkta analizuoti meilės sampratos pateikimą būtent iš literatūros – tiek lietuvių, tiek pasaulio. Tad kokia yra meilės samprata pagal literatūrinius kūrinius, plačiau kalbama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP), 2018m. kalbėjimas

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilės samprata literatūroje. Kalbėjimas apie meilės sampratą.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai