Meilės vaizdavimas lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Meilė ypač svarbus žmogaus gyvenimo jausmas. Jis svarbus, tačiau labai įvairus ir kiekvienam skirtingai prieinamas. Tad šioje kalboje yra remiamasi įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, kad būtų galima įrodyti konkrečias meilės vaizdavimo gaires joje.

Ilgas aprašymas:

Meilės jausmas yra magiškas. Jam aptarti tikriausiai nėra pakankamai žodžių. Vieni teigia, kad meilės jausmas pakelia žmogų virš kasdienybės, kiti teigia, kad meilė suteikia euforiją. Nors, žinoma, pasitaiko ir visiškai priešingų situacijų. Kartais meilė žmogų priverčia kentėti, jausti liūdesį, kančią. Meilė gali sužlugdyti žmogų, jo savivertę, pasitikėjimą savimi bei kitais. Tad tai rodo, jog meilė gali būti labai įvairi – veikianti įvairiai, pasireiškianti įvairiais atvejais. Būtent todėl neretai ir kyla diskusijos, kokia ta meilė yra iš tiesų, koks yra vieningas jos suvokimas. Niekam to dar nepavyko išsiaiškinti, nes vieningos nuomonės nėra. Tačiau šiame kalbėjimo pavyzdyje aptariama meilės samprata arba kitaip tariant, meilės vaizdavimas būtent iš lietuvių literatūros perspektyvos. Lietuvių literatūroje meilės jausmas žmonių gyvenimuose atvaizduojamas gana dažnai. Tad tokiais vaizdavimais remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje aiškinamasi konkretūs meilės vaizdavimo atvejai bei apskritai, kokią vieningą nuomonę galima prieiti, bandant suvokti, koks yra vieningas meilės vaizdavimas lietuvių literatūros kūriniuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilės vaizdavimas lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai