Mindaugo, kaip žmogaus, dramatizmas Justino Marcinkevičiaus dramoje ,,Mindaugas“.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Itin garsus XX a. vid. – XXI a. pradž. Lietuvos poetas, dramaturgas, vertėjas ir akademikas Justinas Marcinkevičius 1968 m. parašė kone garsiausią savo istorinę dramą, pavadinimu „Mindaugas“. Ši dviejų dalių istorinė drama – tai pasakojimas apie Lietuvos didįjį kunigaikštį Mindaugą. Tačiau Marcinkevičiaus istorinėje dramoje, vis tik, daugiausiai dėmesio yra skiriama ne Mindaugo nuveiktiems darbams, tačiau būtent emociniam Mindaugo įvaizdžiui. Na, o šis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Mindaugo įvaizdis kūrinyje yra labai dramatiškas. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, analizuojant Justino Marcinkevičiaus istorinę drama „Mindaugas“, išskiriama, kokie konkretūs atvejai ar bruožai atspindi Mindaugo, kaip žmogaus, dramatizmą kūrinyje. Argumentuotai, remiantis įvairiomis citatomis pagrindžiamas Mindaugo dramatiškumas ir nurodoma, kaip jis yra plėtojamas Mindaugo gyvenime, netgi kokių pasekmių turi ir kaip visa tai išgyvena Lietuvos didysis kunigaikštis Mindaugas Marcinkevičiaus istorinės dramos siužete.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Mindaugo, kaip žmogaus, dramatizmas Justino Marcinkevičiaus dramoje ,,Mindaugas“.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai