Minėdama Tarptautinio raštingumo dieną UNESCO komisija atkreipia dėmesį, kad ir naujausios technologijos padeda didinti gyventojų raštingumo lygį. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Sąvoka raštingumas, atsiradusi XIX amžiuje, anksčiau buvo apibūdinama, kaip žmonių gebėjimas skaityti ir rašyti, o vystantis technologijoms tik raštingas žmogus galėjo savarankiškai išgyventi visuomenėje. Šiandien vienas svarbiausių šalies gyventojus apibūdinančių rodiklių yra jų raštingumo lygis, suvokiamas kaip pilnaverčio gyvenimo dalis, tačiau vis dažniau susiduriama ne tik su dideliu raštingų žmonių poreikiu, bet ir raštingumo lygio problemomis. Nors jaunas žmogus geba skaityti ir rašyti, tai yra nebepakankama priežastis vadinti žmogų raštingu. Dėl šios priežasties kyla klausimas – naujausios technologijos labiau padeda didinti gyventojų raštingumo lygį ar vis dėlto trukdo?

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

Jei šis kalbėjimas KalbejimoTemos.lt tinklapyje Jūsų mokyklai yra užimtas, siūlome užeiti čia:http://potemes.lt/minedama-tarptautinio-rastingumo-diena-unesco-komisija-atkreipia-demesi-kad-ir-naujausios-technologijos-padeda-didinti-gyventoju-rastingumo-lygi-argumentuotai-pritarkite-siai-minciai-arba-ja-paneiki/


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP), 2016m. kalbėjimas

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Minėdama Tarptautinio raštingumo dieną UNESCO komisija atkreipia dėmesį, kad ir naujausios technologijos padeda didinti gyventojų raštingumo lygį. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai