Mitų herojai ir jų žygių prasmė.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Viktoras Hugo yra teigęs, kad „Išdidumas – visų herojų Achilo Kulnas“. Herojus – tai žmogus, kuris aukoja savo gyvenimą dėl aukštesnio gėrio, kažko didingesnio už save patį. Tad herojus turi mąstyti ir galvoti apie ateitį ir kitus žmones, o ne vien tik apie savo gerovę ar ateitį. Herojus išlieka svarbus ir mūsų laikais – filmuose ir žiniasklaidoje matome daug tikrų ar fikcinių herojų pavyzdžių, kurie mus įkvepia ar ko nors moko. Vis dėlto, herojaus suvokimas gali kiek skirtis praėjusiuose amžiuose – seniau žmonės kitaip suvokė herojiškumą ir herojų žygdarbius. Antikos mitai mums leidžia pamatyti, kaip žmonės suvokė herojus praeityje. Antikos mituose sutinkame daug įvairių herojų pavyzdžių – jie atlieka įvairius žygdarbius ir aukas, kurie keičia žmonių gyvenimą. Iš Antikos mitų suvokiame, kaip senovėje buvo mąstoma apie herojų – koks jis turėjo būti, kaip jis turėjo elgtis, kokios buvo jo vertybės, kokius žygdarbius jis turėjo atlikti. Šiame kalbėjime yra nagrinėjami mitų herojai ir jų žygių prasmė.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Mitų herojai ir jų žygių prasmė.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai