Netekties tema literaturoje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Garsus įtalų rašytojas Umberto Eko yra teigęs, kad „Vienintelis dalykas, apie kurį verta galvoti, ir tai supratau savo gyvenimo kelio gale, yra mirtis”. Mirtis yra vienas iš pagrindinių dalykų, kurie atima iš žmogaus viską. Mirtis gali pasiimti mylimą žmogų,draugą ar giminę. Ši netektis labai skaudina žmogų. Vis dėlto, pasaulyje egzistuoja įvairios netektys, žmogus gali netekti šeimos, namų, darbo ar kitų dalykų. Žmogui visada yra labai sunku susitaikyti su netektimi – pirmiausia žmogus jaučia šoką, nes jo gyvenimas kardinaliai keičiasi. Žmogus kažko netenka, todėl gyvenime atsiranda savotiška tuštuma, kuri kankina žmogų. Netektis taip pat gali suteikti žmogui pyktį – tada žmogus kenčia dėl to, kad neteko brangaus žmogaus ar ko nors kito. Vis dėlto, žmogus negali atsukti laiko atgal, todėl jis turi išgyventi sunkius jausmus ir netektį. Literatūra skirtingai vaizduoja netektį, ko žmogus netenka ir kaip tai gali veikti jo pasaulį. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama netekties tema literatūroje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Netekties tema literaturoje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai