„Pagal drabužį sutinka, pagal protą palydi“, – sako liaudies išmintis. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, patvirtinkite arba paneikite mintį, kad žmogaus įvaizdį gali kurti ir jo kalba.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas

Lietuvių liaudies išmintis sako „pagal drabužį sutinka, pagal protą palydi“. Galima teigti, kad žmogaus įvaizdis yra stiprus ginklas, apimantis ne tik išvaizdą, kurią pastebime pirmiausia, bet ir tai, kaip reiškiame savo mintis, kurios nusako mūsų socialinį statusą, pomėgius ir požiūrį. Skirtingose situacijoje žmogaus kalba veikia dvejopai – kuria teigiamą arba neigiamą jo įvaizdį priklausomai nuo aplinkybių. Šiais technologiškai išsivysčiusiais laikais ypač svarbu ir rašytinė kalba, dažnai sutinkama spaudoje ir socialiniuose tinkluose. Aplinkoje galima rasti daug kalbos svarbą patvirtinančių pavyzdžių, todėl su lietuvių liaudies priežodžiu galima tik sutikti ir nepamiršti kalbos kaip svarbios žmogaus įvaizdžio dalies.

Taip pat galite atsisiųsti išplėstinį planą,  skaidres bei egzaminavimo klausimus .

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“, patikrinkite ar šio kalbėjimo dar nesiuntėm į Jūsų mokyklą ir pasirinkite, kokių priedų norite.

Jei šis kalbėjimas KalbejimoTemos.lt tinklapyje Jūsų mokyklai yra užimtas, siūlome užeiti čia:http://potemes.lt/pagal-drabuzi-sutinka-pagal-prota-palydi-sako-liaudies-ismintis-remdamiesi-konkreciais-pavyzdziais-patvirtinkite-arba-paneikite-minti-kad-zmogaus-ivaizdi-gali-kurti-ir/


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP), 2016m. kalbėjimas

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
„Pagal drabužį sutinka, pagal protą palydi“, – sako liaudies išmintis. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, patvirtinkite arba paneikite mintį, kad žmogaus įvaizdį gali kurti ir jo kalba.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai