Pilietiškumo tema Lietuvos literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Lietuvos literatūra – tai itin prasmingi lietuvių rašytojų kūriniai. Juos prasmingais, be jokios abejonės, galima vadinti todėl, kad būtent Lietuvos literatūroje yra rašoma apie ypač aktualius bei svarbius visuomenei dalykus. Tai gali būti praktiškai bet kas – lietuvių kultūros atspindžiai, tėvynės meilės atspindžiai, svarbiausios lietuvių vertybės, tautos istorija ar net tam tikros su Lietuvos gyvenimu susijusios temos. Šiuo atveju svarbi pilietiškumo tema. Jos išraiškų Lietuvos literatūroje yra tiesiog gausu ir praktiškai kiekvienas pastarųjų amžių lietuvių literatūros kūrinys plėtoja šią temą pačiais įvairiausiais principais. Tad šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje, remiantis tais lietuvių literatūriniais kūriniais, yra argumentuotai pateikiama bei pasakojama, kokiu principu atsiskleidžia pilietiškumo tema Lietuvos literatūroje. Tokiu atveju yra nagrinėjami lietuvių literatūros kūriniai, jų užrašymo reikšmės, norimų išsakyti idėjų prasmės ir kt. svarbūs aspektai, kurie leis geriau suprasti, kas yra tasai pilietiškumas bei ką juo norima pasakyti Lietuvos literatūroje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Pilietiškumo tema Lietuvos literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai