10 klasės kalbėjimai

spausk čia

12 klasės kalbėjimai

spausk čia

Prisiminimų svarba literatūroje.

poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4
poteme
5

Aprašymas

Kiekvienas žmogus išgyvena pačius įvairiausius gyvenimo epizodus, paliekančius jo atmintyje prisiminimų. Šie prisiminimai yra nuorodos į individo asmenines patirtis, išgyventas negatyvias ir pozityvias emocijas, praeityje likusius gyvenimo tarpsnius. Tai reiškia, kad prisiminimai yra itin reikšminga žmogaus asmenybės dalis, kurią privalu traktuoti kaip vertybę. Svarbu tai, kad dalykais, išliekančiais atmintyje, savo meno darbuose dalinasi įvairūs kūrėjai. Atsiminimai suteikia jiems impulsą kurti ir skatina norą įprasminti gyvenimiškas patirtis savo darbuose. Tai ypatingai atsispindi literatūros klasikų kūriniuose. Pavyzdžiui, galima teigti, kad lietuvių literatūros klasikai prisiminimus laiko vertybe ir unikaliu būdu įprasminti savo asmeninę patirtį, perteikti mintis bei idėjas. Svarbu ir tai, kad jie atskleidžia ne tik asmeninius, bet ir visos tautos prisiminimus, įprasminančius mūsų kultūrą bei istoriją.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą 🙂

 

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
Apimtis: 1200 žodžiai
Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
Informaciniai šaltiniai: Yra
Kalbėjimo planas: Yra
Skaidrės: Yra

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 8-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai